25. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Łaskawej

W tym roku świętujemy 25-lecie koronacji obrazu Matki Bożej Łaskawej. Z tej okazji bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, Sympatyków i Pielgrzymów na Uroczystą Mszę św. Jubileuszową pod przewodnictwem ks. abp Józefa Kupnego w niedzielę 8 września 2019 r. o godz. 13.00.

Wcześniej, od 5 do 7 września będziemy przeżywali Triduum przygotowujące nas do tej Uroczystości. W każdym z tych trzech dni zapraszamy na godz. 17.00 na konferencję do kawiarenki parafialnej a następnie do kościoła na uroczystą Mszę św. i koncert pieśni maryjnych.

5 września (czwartek)

17.00 - konferencja pt. "Matka Kościoła orędowniczką powołań" (o. dr Piotr Cuber - Harmęże)

18.00 - Msza św. z homilią o. Prowincjała Mariana Gołąba i oprawą muzyczną zespołu "Mały Asyż". Po Mszy św. krótki koncert zespołu.

6 września (piątek)

17.00 - konferencja pt. "Poświęcenie się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi - ratunkiem dla świata" (o. prof. dr hab. Grzegorz Bartosik - UKSW Warszawa)

18.00 - Msza św. z homilią o. bpa Jacka Kicińskiego i oprawą chóru parafialnego "Borromeo". Po Mszy św. krótki recital chóru.

7 września (sobota)

17.00 - konferencja pt. "Historia kultu obrazu Matki Bożej Łaskawej w sanktuarium na Kruczej" (o. dr Marek Augustyn - proboszcz i kustosz)

18.00 - Msza św. z homilią ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego. Po Mszy św. koncert uwielbienia (Młodzież z o. Proboszczem), nabożeństwo I-sobotnie i Apel Jasnogórski.

 

Zaproszenia

25. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Łaskawej

W tym roku świętujemy 25-lecie koronacji obrazu Matki Bożej Łaskawej. Z tej okazji bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, Sympatyków i Pielgrzymów na Uroczystą Mszę św. Jubileuszową pod przewodnictwem ks. abp Józefa Ku ...

Więcej
Więcej artykułów