Ogłoszenia duszpasterskie

Kategoria: Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.09.2020 r.

 1. Dzisiaj o 18.00 Nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Pierwsza Komunia Święta odbędzie się 20 września   o godz. 11.00 i 13.00. O godz. 11.00 przystąpią dzieci ze szkół nr 30, 47, 72, 76, 81 i 97, a o  13.00 dzieci ze szkół nr 43 i 68.
 3. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w kościele po Mszy św. o godz. 18.00: we czwartek (10 września) dla szkół nr 43    i 68,  a w piątek (11 września) dla pozostałych szkół.
 4. We wtorek obchodzimy Święto Narodzenia NMP. Jest to również dzień imienin naszego proboszcza o. Radosława. Msza św. w int. solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.00. Pamiętajmy o Nim      w naszych modlitwach.
 5. W naszej wspólnocie klasztornej i parafialnej witamy o. Józefa Szańcę z Legnicy, któremu życzymy błogosławieństwa Bożego w nowej placówce.
 6. Zespół Charytatywny BONUM po każdej dzisiejszej Mszy św. zbiera ofiary do puszek dla ubogich.
 7. W środę (9 września) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo za pośrednictwem męczenników            bł. Zbigniewa i bł. Michała.
 8. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu we czwartek                 (10 września) o godz. 17.00 w Kaplicy Matki Bożej Łaskawej.
 9. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00 – różaniec, o 19.00 Msza św. i procesja fatimska. Prośby można składać do skarbony przy kracie.
 10. Także w przyszłą niedzielę o godz. 13.00 podczas Msza św. podziękujemy za posługę o. Rafałowi Bendkowskiemu, który podejmie posługę Ojca Duchownego w WSD w Krakowie..
 11. Komisariat Policji Wrocław-Krzyki, ostrzega osoby starsze przed oszustami „na pracownika administracji”, „hydraulika”, „prokuratora” czy „funkcjonariusza Policji”. Należy pamiętać, że każde działania administracji obiektu poprzedzone są informacją z pieczęcią instytucji na tablicy ogłoszeń na klatce schodowej lub w innych miejscach budynku. A Policja ani żadna inna służba nie zabezpiecza od obywateli pieniędzy, zarówno w celu wpłacania kaucji za członków rodziny, czy        w ramach współpracy mającej na celu zatrzymanie sprawców przestępstw. Każdą próbę wyłudzenia pieniędzy należy przerwać wyłączając telefon, a następnie niezwłocznie zgłosić zdarzenie pod       nr 112.
 12. W zakrystii są do nabycia tygodniki "Niedziela" i "Gość Niedzielny".

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia,
i opieki Matki Bożej Łaskawej.