Ogłoszenia duszpasterskie

Kategoria: Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 września 2020 r.

  1. Przeżywamy XXIV niedziele zwykłą. Jest to zarazem druga niedziela miesiąca. Modlimy się za wszystkich ofiarodawców którzy wspierają prace renowacyjne prowadzone w naszym kościele. Obecnie przed nami zadanie wymiany sieci elektrycznej i malowanie kościoła. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na powyższy cel. Dzisiaj o godz. 13.00 Msza św. w intencji Ofiarodawców.
  2. Dzisiaj Nabożeństwo Fatimskie: o godz. 18.00 – modlitwa różańcowa, a o godz. 19.00 – Msza św. z procesją fatimską. Prośby do modlitwy różańcowej można składać do skarbony przy kracie.
  3. Jutro (14.09) liturgiczne święto Podwyższenia Krzyża Świętego. We wtorek (15.09) wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W piątek (18.09) św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.
  4. W dniu 18 września (piątek) na Jasnej Górze odbędzie się czuwanie modlitewne archidiecezji wrocławskiej. Będziemy się modlić o ustanie pandemii i powrót do normalnego funkcjonowania. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd. Koszt 30 zł. Wyjazd w piątek o godz. 13:00 spod kościoła. Powrót w sobotę w godzinach popołudniowych. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii do środy. Cały plan spotkania zamieszczony jest w gablotach.
  5. W przyszłą niedzielę 20 września w naszej parafii Dzień Pierwszej Komunii Świętej. Z racji trwającej pandemii dzieci zostały podzielone na dwie grupy: jedna grupa o godz. 11:00, druga o godz. 13:00. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 11:30. Od poniedziałku do piątku będą odbywać się w kościele próby liturgiczne dla dzieci i rodziców. Zostało już podane jaka grupa w którym dniu. Prosimy o zapoznanie się z planem spotkań. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w kościele, zapraszamy przede wszystkim rodziny i zaproszonych gości. Wiernych niezainteresowanych uroczystością komunijną prosimy o wybranie innej godziny uczestnictwa w Mszy św. w tym dniu.
  6. Zespół Charytatywny BONUM w ubiegłą niedzielę zebrał 4343,60 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. W intencji Ofiarodawców zostanie odprawiona Msza św. 24 września o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na utrzymanie Katolickiego Radia Rodzina i TV Rodzina.
  8. W zakrystii są do nabycia tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Niech Pan obdarzy Was pokojem i dobrem, a Matka Boża Łaskawa wspiera i umacnia w wierze.