Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela zwykła - 22.01.2017

  1. W dniu dzisiejszym kazania w naszym kościele głosi o. Sławomir Bystry, pracujący w Kremnczuku na Ukrainie. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc misjonarzom na Ukrainie
  2. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru "Borromeo". Koncert zaplanowany jest dzisiaj o godz. 18.00. Nasz Chór zaprezentuje wszystkie kolędy z najnowszej swojej płyty. Po koncercie można będzie nabyć płyty naszego chóru nie tylko kolędowe, ale również z pieśniami patriotycznymi i maryjnymi.
  3. W czwartek, 26 stycznia o godz. 16.00 w naszej parafialnej kawiarence odbędzie się projekcja filmu pt. "Bóg nie umarł". Serdecznie zapraszamy do wspólnego obejrzenia tego filmu na dużym ekranie. 
  4. Również w czwartek zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 18.00. Modlimy się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla o dobre przygotowanie do małżeństwa i dobre powołania do życia rodzinnego.
  5. W sobotę, 28 stycznia o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele tradycyjny koncert na zakończenie okresu kolędowego. W tym roku wystąpią dla nas artyści z zespołu "Tercet Egzotyczny". Tradycyjnie koncert poprzedzi występ naszych małych artystów z Zespołu "Mały Asyż". Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości. Przybądźmy jak najliczniej, by tym wydarzeniem zakończyć tegoroczny czas kolędowania. Ze względu na koncert msza wieczorna w sobotę o godz. 18.00 zostanie odprawiona w Kaplicy MB Łaskawej.
  6. W tym tygodniu pragniemy odwiedzić z wizytą kolędową naszych Parafian w następującym porządku: w poniedziałek 23 stycznia - ul. Gajowicka (nry nieparzyste: 109-197); we wtorek 24 stycznia - ul. Gajowicka (nry parzyste: 100-200); we środę 25 stycznia - ul. Gajowicka (nry parzyste: 82-94); w czwartek 26 stycznia - ul. Gajowicka (nry parzyste: 64-80); w piątek 27 stycznia - ul. Skwierzyńska; w sobotę 28 stycznia odbędzie się kolęda uzupełniająca. Przypominamy, że "kolęda" ma charakter duszpasterski. Odwiedziny Parafian rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 16.30 a w sobotę od godz. 15.00. Bardzo prosimy rodziny mieszkające w Sky Tower oraz w innych nowych budynkach na terenie parafii o zgłaszanie adresów w kancelarii parafialnej.
  7. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
  8. Są jeszcze bilety na wielki koncert kolęd organizowany w Hali Stulecia w przyszłą niedzielę, 29 stycznia o godz. 18.00. Bilety są w cenie 80 i 60 zł. We Wrocławiu wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Wojciech Cugowski oraz Mate.O. Zachęcamy do udziału w tym koncercie.

Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i Pielgrzymom do sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Łaskawej.

Franciszkanie

 

Zaproszenia

Msza i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje je ...

Więcej

Msza i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny

W ostatni czwartek miesiąca, 27 kwietnia, o godz.: 18.00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla  o święte powołania do życia w małżeństwie i rodzinie. Zapraszamy szczeg&o ...

Więcej

Pielgrzymka do Fatimy

W setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie, zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Fatimy. Termin pielgrzymki: 20-27.09.2017 Cena: 3 500 zł. ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ W KANCELARII PARAFIALNEJ I ZAKRYSTII ŚWIADCZENIA 7 noclegów w hotelach ...

Więcej
Więcej artykułów

Kalendarz parafialny