Ogłoszenia duszpasterskie. Święto Św. Rodziny. 31 grudnia 2017 r.

  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się o świętość naszych rodzin. Małżonkowie naszej parafii będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie podczas sumy o godz. 13.00. Dzisiaj również z racji ostatniego dnia roku zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 17.00 z okazji zakończenia starego roku. 
  2. Nowy Rok rozpoczniemy Mszą św. o północy. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki; msze św. w naszej parafii tak jak w każdą niedzielę.
  3. W Nowym Roku, od wtorku 2 stycznia kontynuujemy wizytę duszpasterką w parafii. Od 2 stycznia, od wtorku odwiedzimy naszych Parafian w następującym porządku: we wtorek 2 stycznia -  ul. Buska, ul. Stopnicka; we środę 3 stycznia - ul. Tarnobrzeska, ul. Kwaśna, ul. Kolbuszowska, ul. Połaniecka; w czwartek 4 stycznia - ul. Hallera, nr nieparzyste; w piątek -  ul. Hallera nr parzyste, ul. Wolbromska, ul. Modlińska. Mieszkańców ul. Jantarowej odwiedzimy w poniedziałek 8 stycznia. Przypominamy, że kolędę zaczynamy w dni powszednie o godz. 16.30 a w soboty o godz. 15.00.
  4. W sobotę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego dawniej znana jako śięto Trzech Króli. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie kredy i kadzidła. Serdecznie zapraszamy na godz. 18.00, na przygotowane przez dzieci, młodzież oraz zespół "Mały Asyż" - Jasełka
  5. W następną niedzielę 7 stycznia zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego Chóru "Borromeo". Koncert odbędzie się o godz. 18.00.
  6. Przypominamy, że od poniedziałku 8 stycznia rozpoczniemy nowy cykl katechez dla narzeczonych. Katechezy będą się odbywały w kolejne poniedziałki, zawsze o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej. Zapraszamy tych, którzy zamierzają w najbliższym czasie zawrzeć związek małżeński.
  7. Już dzisiaj informujemy, że na zakończenie okresy kolędowego, w sobotę 27 stycznia planowany jest koncert kolęd zespołu "Gang Marcela". Serdecznie zapraszamy do wspólnej bożonarodzeniowej radości.

Na każdy dzień zbliżającego się Nowego Roku 2018 składamy naszym Parafianom, Gościom, Przyjaciołom i Dobrodziejom najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Łaskawej i wszelkiej pomyślności we wszystkich podejmowanych przedsięwzięciach.

Franciszkanie

Zaproszenia

Konferencja przed chrztem

24 marca (sobota) o godz. 17:00 w Kaplicy Porcjunkula (pod kościołem) odbędzie się konferencja przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych. Przypominamy, że zarówno rodzice, jak i rodzice chrzestni zobowiązani są do uczest ...

Więcej

Katechezy dla narzeczonych

Najbliższa seria katechez rozpocznie się 5 marca 2018 r. o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej. Nie ma wcześniejszych zapisów. Zapisy na pierwszym spotkaniu! Katechezy przedślubne są bezpośrednim przygotowaniem do sakramentu małż ...

Więcej
Więcej artykułów