Ogłoszenia duszpasterskie - V Niedziela zwykła - 05.02.2017

1. W dniu dzisiejszym

  • po wszystkich Mszach św., przy wyjściach z kościoła można wesprzeć dobrowolną ofiarą pracę hospicjum dla dzieci;
  • przy wyjściach z kościoła dostępny jest nowy numer "Listu nie tylko do Parafian", a w nim podsumowanie ubiegłego roku w naszej parafii, kolejny artykuł o Fatimie, artykuły dotyczące zbliżającego się Dnia Chorego, rozmowa z o. Sławomirem Bystrym;
  • o godz. 14.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców;
  • po Mszy św. o godz. 17:00 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych;
  • zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarenki parafialnej na domowe ciasto. Zaprasza chór Borromeo;

2. W środę, 8 lutego o godz. 18:00, w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania dla klas drugich gimnazjum. 

3. W czwartek, 9 lutego o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo przez wstawiennictwo bł. o. Michała Tomaszka i bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego, męczenników z Peru.

4. W sobotę, 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. To także 25. Światowy Dzień Chorego. Udzielimy sakramentu chorych w czasie Mszy św. o godz. 12:00 i 18:00.

5. W zakrystii do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

6. Przypominamy o możliwości odliczenia 1% podatku na wsparcie naszej świetlicy środowiskowej oraz prac remontowych przy kościele.

7. Przypominamy o pielgrzymce samolotowej do Fatimy w dniach od 20 - 27 września. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

8. Informujemy, że otrzymaliśmy relikwie św. Siostry Faustyny. Udamy się po nie do Krakowa Łagiewnik w sobotę, 25 lutego. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii.

9. Przyszła niedziela będzie drugą miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na remont elewacji kościoła.

 

Wszystkim Wam życzymy błogosławionego czasu świętowania niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na każdy dzień nowego tygodnia.

Franciszkanie 

Zaproszenia

Msza i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje je ...

Więcej

Msza i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny

W ostatni czwartek miesiąca, 27 kwietnia, o godz.: 18.00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla  o święte powołania do życia w małżeństwie i rodzinie. Zapraszamy szczeg&o ...

Więcej

Pielgrzymka do Fatimy

W setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie, zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Fatimy. Termin pielgrzymki: 20-27.09.2017 Cena: 3 500 zł. ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ W KANCELARII PARAFIALNEJ I ZAKRYSTII ŚWIADCZENIA 7 noclegów w hotelach ...

Więcej
Więcej artykułów

Kalendarz parafialny