Ogłoszenia duszpasterskie. VI niedziela zwykła. 12. 02. 2017 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za składane dzisiaj ofiary na tacę. Przeznaczamy je na dalszy remont elewacji naszego kościoła. Przypominamy, że w intencji wszystkich naszych Ofiarodawców modlimy się w szczególny sposób podczas sumy o godz. 13.00.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się w kawiarence parafialnej projekcja filmu pt. "Bóg nie umarł 2". Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia popołudnia przed dużym ekranem.
  3. W zakrystii do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny. Wychodząc z kościoła możemy nabyć najnowszy numer pisma naszej diecezji "Nowe Życie". Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  4. Przypominamy o możliwości odliczenia 1% podatku na wsparcie naszej świetlicy środowiskowej oraz prac remontowych przy kościele.
  5. Przypominamy o pielgrzymce samolotowej do Fatimy w dniach od 20 - 27 września. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  6. Zapraszamy do naszej kawiarenki na domowe wypieki. Dzisiaj domowe ciasto przygotowała grupa "Emmaus".
  7. Jutro, 13.02.2017 (poniedziałek) o godz. 17:45  w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ul. Piłsudskiego) w ramach Festiwalu Filmów Niepokalanów odbędzie się pokaz przedpremierowy obrazu „ZERWANY KŁOS”, który opowiada o błogosławionej Karolinie Kózkównie. Na pokaz przybędą twórcy filmu i aktorzy. Bilety w cenie 19 zł do nabycia w kasach Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej. Dzieciom i młodzieży życzmy dobrego i zdrowego odpoczynku podczas ferii zimowych.

Franciszkanie

Zaproszenia

Msza i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje je ...

Więcej

Msza i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny

W ostatni czwartek miesiąca, 27 kwietnia, o godz.: 18.00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla  o święte powołania do życia w małżeństwie i rodzinie. Zapraszamy szczeg&o ...

Więcej

Pielgrzymka do Fatimy

W setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie, zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Fatimy. Termin pielgrzymki: 20-27.09.2017 Cena: 3 500 zł. ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ W KANCELARII PARAFIALNEJ I ZAKRYSTII ŚWIADCZENIA 7 noclegów w hotelach ...

Więcej
Więcej artykułów

Kalendarz parafialny