Ogłoszenia duszpasterskie. VII Niedziela Wielkanocy. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 24. 05. 2020 r.

Kategoria: Ogłoszenia
  1. Dzisiejsza VII Niedziela Wielkanocy jest Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Parafii o godz. 11.30 troje dzieci przystąpi do I Komunii św. Pamiętajmy o tych dzieciach w naszych modlitwach, prosząc aby całym sercem ukochały Najświętszą Eucharystię i jak najczęściej w życiu karmiły się Ciałem Pańskim.
  2. Dzisiaj przez całą niedzielę jest wystawiony w kościele Obraz Matki Boskiej Królowej Przenajdroższej Krwi. Obraz ten peregrynował po naszej parafii. Po każdej Mszy św. dokonamy zawierzenia naszych rodzin i całej parafii Matce Najświętszej zwłaszcza w tym trudnym czasie pandemii.
  3. Bardzo serdecznie prosimy Wiernych aby nadal zachowywali obowiązujące środki ostrożności. W kościele prosimy o zajmowanie tylko zaznaczonych miejsc siedzących. Prosimy również o przyjmowanie Komunii św. na rękę. Tych, którzy z różnych powodów nie chcą tego uczynić, prosimy o podchodzenie do Komunii św. na samych końcu. Jednocześnie przypominamy, że obecnie spowiedź św. odbywa się w kruche kościoła. Prosimy aby tam, przy głównych drzwiach oczekiwać na spowiednika. Spowiadamy podczas każdej Mszy św. 
  4. W najbliższą sobotę w Krakowie odbędą się święcenia kapłańskie. Przyjmie je również o dk. Arkadiusz Góra, który w naszej parafii odbywał swoją praktykę diakońską. Otoczmy jego oraz innych współbraci naszą modlitwą. 
  5. Jutro, w poniedziałek o godz. 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla o dobre powołania do małżeństwa i rodziny. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie nabożeństwo o uzdrowienia. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na modlitewne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha św. zakończymy nabożeństwa majowe. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się I Komunia św. jednego dziecka.

Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Łaskawej oraz dobrego zdrowia.

Franciszkanie