Ogłoszenia duszpasterskie - VII Niedziela Zwykła - 24 lutego 2019 r.

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
  2. Najbliższy wtorek jest ostatnim wtorkiem miesiąca. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.
  3. Również w ten wtorek o godz. 18.30 rozpoczyna się kolejna edycja Kursu Alpha. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną lepiej zrozumieć i pogłębić swoją wiarę. Spotkania odbywają się przez 10 wtorkowych wieczorów w kawiarence parafialnej. Więcej informacji na stronie internetowej oraz na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii oraz o nowe powołania do małżeństwa i rodziny. Zapraszamy do udziału.
  5. W najbliższy piątek, 1 marca o godz. 18.00 rozpocznie się pierwsze spotkanie Kursu Małżeńskiego. Kurs jest skierowany do małżonków sakramentalnych, którzy pragną wzmocnić swoją wzajemną relację. Udział w kursie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej.
  6. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej - I piątek i I sobota miesiąca. I piątek jest okazją do Komunii św. wynagradzającej a - jeśli jest taka potrzeba - również do sakramentalnej spowiedzi. W piątek kancelaria będzie nieczynna. W I sobotę do południa odbędą się odwiedziny chorych a po Mszy św. wieczornej odprawione zostanie Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  7. W najbliższą sobotę 2 marca odbędzie się w naszej parafii zjazd animatorów grup misyjnych z naszej prowincji zakonnej. O godz. 12.00 odbędzie się Msza św. pod przewodnictwem o. Dariusza Gaczyńskiego - sekretarza ds. animacji misyjnej w naszej prowincji. W niedzielę podczas każdej Mszy św. o. Dariusz wygłosi kazania i będzie okazja, aby poprzez ofiary do puszek wesprzeć działalność franciszkańskich misjonarzy.
  8. W przyszły poniedziałek, 4 marca o godz. 19.00 rozpoczyna się nowy cykl katechez dla narzeczonych. Nauki odbywają się przez siedem kolejnych poniedziałkowych wieczorów. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
  9. Ogłaszamy nabór do chóru, który co roku uświetnia oprawą muzyczną obchody Triduum Paschalnego. Próby odbywają się we wtorki i w piątki o godz. 19.00. Chętnych zapraszamy do sali nr 13 w domu parafialnym.
  10. W zakrystii są do nabycia tygodniki; "Niedziela" i "Gość Niedzielny".

Życzymy wszystkim dobrego, niedzielnego odpoczynku, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.

Franciszkanie

Zaproszenia

Dzień skupienia dla narzeczonych

W sobotę 8 czerwca odbędzie się w naszym Sanktuarium Dzień Skupienia dla narzeczonych z naszej Archidiecezji. Rozpoczęcie o godz.: 14:00 w kościele.    Pary zamierzające zawrzeć sakramentalny związek małżeński pow ...

Więcej

Katechezy dla narzeczonych

Najbliższa seria katechez rozpocznie się 6 maja 2019 r. o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej. Nie ma wcześniejszych zapisów. Zapisy na pierwszym spotkaniu! Katechezy przedślubne są bezpośrednim przygotowaniem do sakramentu ...

Więcej
Więcej artykułów