Ogłoszenia duszpasterskie. XII niedziela zwykła. 21. 06. 2020 r.

Kategoria: Ogłoszenia
  1. Dzisiaj o godz. 13.00 o. Arkadiusz Góra odprawi swoją Mszę św. prymicyjną w naszej parafii. O. Arkadiusz posługiwał nam przez ostatni niemal rok jako diakon. Święcenia kapłańskie przyjął w Krakowie w dniu 30 maja b.r. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji nowo-wyświęconego kapłana jak również o nowe powołania do kapłaństwa i do zakonu.
  2. Zwracamy się z serdeczną prośbą do właścicieli samochodów zaparkowanych na chodniku przed głównym wejściem do kościoła, aby w dniu jutrzejszym (w poniedziałek) od godz. 7.00 umożliwić wjazd na plac kościelny ciężkiego sprzętu, samochodu podnośnika, w celu wykonania koniecznych prac przy naprawie dachu. Bardzo dziękujemy za zrozumienie.
  3. Kuria Metropolitalna Wrocławska informuje, iż w dniu 24 czerwca – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, święto patronalne Archikatedry Wrocławskiej, Archidiecezji Wrocławskiej i miasta Wrocławia Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny odprawi o godz. 18.30 mszę świętą w Archikatedrze Wrocławskiej o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Wrocławia i Archidiecezji. Jednocześnie będziemy z wdzięcznością przed Bogiem obchodzić jubileusz 70 rocznicy święceń kapłańskich i 35 rocznicy kreowania kardynałem J.Em. ks. Henryka Gulbinowicza, a także 7. rocznicę ingresu do katedry wrocławskiej naszego Arcybiskupa Metropolity Józefa Kupnego. Pamiętajmy w modlitwie o Kardynale Seniorze i o naszym Arcypasterzu Józefie.
  4. We wtorek 23 czerwca zapraszamy rodziców dzieci I-Komunijnych do odbioru strojów. Chłopcy niech zgłoszą się do kawiarenki parafialnej o godz. 17.00 a dziewczynki o godz. 18.00.
  5. Informujemy młodzieńców tegorocznych maturzystów, ale także studentów, że przyjmujemy kandydatów do naszego Zakonu. Szczegółowe informacje są na stronie internetowej naszej prowincji: www.franciszkanie.pl zwłaszcza w zakładce: Zakon - Powołania. Informacji można zasięgnąć także w naszej kancelarii parafialnej.
  6. Zapisy na tegoroczną pielgrzymkę na Jasną Górę odbywają się telefonicznie w poniedziałek 22 czerwca od godziny 19.30 u o. Marka Kowalcze pod numerem 726 401 052.

Życzymy naszym Parafianom oraz Pielgrzymom do tutejszego sanktuarium wiele Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej na każdy dzień.

Franciszkanie