Ogłoszenia duszpasterskie. XIII Niedziela Zwykła. 28. 06. 2020 r.

Kategoria: Ogłoszenia
  1. Jutro przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła - naszym modlitwom polecajmy nade wszystko Papieża Franciszka. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy się modlić o dobre powołania do małżeństwa. Z racji ostatniego poniedziałku miesiąca będzie też po Mszy św. nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla.
  2. We wtorek 30 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo o uzdrowienia.
  3. We wtorek odbędzie się ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Zapraszamy do udziału.
  4. Od 1 lipca popołudniowa modlitwa różańcowa prowadzona od poniedziałku do środy będzie się rozpoczynać o godz. 17.00 a o godz. 17.30 Wspólnota Krwi Chrystusa poprowadzi modlitwę do Krwi Chrystusa, jako że m-c lipiec w Kościele poświęcony jest Krwi Chrystusa. 
  5. Przypominamy naszym Parafianom, że w miesiącach wakacyjnych, w lipcu i w sierpniu, ulega zmianie program Mszy świętych w naszym kościele. W dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 a w niedzielę nie będzie Mszy św. w języku angielskim o godz. 16.00 oraz Mszy św. o godz. 17.00. Msza św. dla cudzoziemców zostaje przeniesiona na godz. 18.00. Ostatnią Mszą św. niedzielną będzie ta o godz. 19.00. 
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i później na nabożeństwo adoracyjne w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. W I piątek zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi sakramentalnej a w I sobotę zapraszamy na nabożeństwo I sobót bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. Przypominamy, że ze względu na trwającą jeszcze pandemię nie odwiedzamy masowo chorych. Kapłani idą tylko do domów wezwani przez rodzinę do umierających.

Wszystkim Uczniom, Dzieciom i Młodzieży a także Nauczycielom oraz tym, dla których rozpoczął się czas urlopu, życzymy dobrego wakacyjnego odpoczynku.

Pamiętajmy jednak o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii. Życzymy Wam Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.

Franciszkanie