Ogłoszenia duszpasterskie / XIV Niedziela Zwykła / 4 lipca 2020 r.

Kategoria:
  1. Przypominamy że obowiązuje wakacyjny porządek Mszy świętych. W dni powszednie nie ma Mszy św. o 6.30. W niedzielę zaś nie będzie Mszy św. o 17.00 a Eucharystia w języku angielskim będzie odprawiana o 18.00. Ostatnią Mszą św. niedzielną będzie ta o godz. 19.00.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W tradycji Kościoła miesiąc lipiec jest poświęcony szczególnej czci Najświętszej Krwi Chrystusa. Dlatego też przez cały miesiąc od poniedziałku do piątku popołudniowy różaniec będzie rozpoczynał się o godz. 17.00 a po nim Wspólnota Krwi Chrystusa będzie modlić się Litanią do Przenajdroższej Krwi. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę również innych parafian.
  4. W czwartek 9 lipca zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo przez wstawiennictwo bł. Męczenników o. Zbigniewa i o. Michała.
  5. W poniedziałek 13 lipca odprawimy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 różaniec, następnie Msza św. z okolicznościowym kazaniem i procesja z figurą fatimską wokół kościoła. Prośby i podziękowania na Nabożeństwo Fatimskie można składać do odpowiedniej skarbony przy kracie.
  6. Jutro, w poniedziałek 6 lipca rozpocznie się druga część Kapituły Prowincjalnej Bardzo prosimy o modlitwy w intencji Kapituły, aby była ona przyczyną odnowienia charyzmatu franciszkańskiego w naszych wspólnotach.

Dzieciom i młodzieży życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego a wszystkim wiernym obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Łaskawej!

Franciszkanie