Ogłoszenia duszpasterskie - XIV Niedziela Zwykła - 8 lipca 2018 r.

  1. Dzisiejsza niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Z serca dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę, które są przeznaczone na dalszy remont kościoła. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów modlimy się podczas Mszy św. o godz. 13.00. 
  2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych w naszej parafii jest zmieniony porządek Mszy świętych. Przez cały lipiec i sierpień nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 17.00. Natomiast Msza św. w języku angielskim jest odprawiana o 18.00. W dni powszednie natomiast nie ma Mszy św. o 6.30 rano. 
  3. Jutro (w poniedziałek) przypada 9. dzień miesiąca. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo przez wstawiennictwo błogosławionych Męczenników z Pariacoto. Prośby i podziękowania można składać do wystawionej w tym celu skarbony lub zapisywać w księdze.
  4. W czwartek Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na wspólnotową adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.00. A przez cały lipiec przed wieczorną Mszą św. Wspólnota modli się Litanią do Przenajdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę. 
  5. W piątek, 13 lipca zapraszamy na kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 18.00 modlitwą różańcową, następnie będzie Msza św. z okolicznościowym kazaniem i procesja maryjna wokół kościoła. Intencje do modlitwy różańcowej można składać do skarbony przy kracie. W tym miesiącu naszemu dziękczynieniu za dar niepodległej Ojczyzny będzie przewodniczył ks. Cezary Chwilczyński - koordynator Placówek Oświatowych Archidiecezji Wrocławskiej. 
  6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13.00 będzie udzielany sakrament chrztu świętego dzieciom.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć tygodniki: "Niedziela" i "Gość Niedzielny" a przy wyjściach z kościoła dostępny jest wakacyjny numer miesięcznika „Nowe Życie”. Jest on poświęcony tematowi Pisma Świętego.
  8. Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej w dniach 28-29 lipca organizuje autokarową pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy na Ogólnopolski Dzień Modlitw Rycerstwa Niepokalanej. Wyjazd w sobotę, 28 lipca o godz. 8.00 rano. Koszt pielgrzymki 95 zł. Zapisy w godz. 16.00-22.00 pod numerem telefonu 71 7827611, 660488386 lub 605093344.
  9. Zachęcamy do pieszego pielgrzymowania na Jasną Górę w dniach 2-10 sierpnia we franciszkańskiej grupie 13, której patronami są Błogosławieni Męczennicy z Pariacoto - o. Zbigniew Strzałkowski i o. Michał Tomaszek. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej parafialnej stronie internetowej. Osoby zainteresowane pielgrzymką już teraz zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe w niedzielę, 29 lipca o godz. 16.00 w kawiarence parafialnej, Również w tym dniu od 15.00 będzie możliwość zapisów.

Życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku i obfitości Bożych łask w rozpoczynającym się nowym tygodniu!

Franciszkanie

 

Zaproszenia

Koncert kolęd

Serdecznie zapraszamy naszych Parafian i wszystkich uczęszczających do naszego kościoła na tradycyjny koncert kolęd z okazji zakończenia okresu kolędowego. Koncert odbędzie się w sobotę 26 stycznia o godz. 19.00. W tym roku wystąpi dla nas ...

Więcej

Parafialne kolędowanie

W niedzielę 20 stycznia zapraszamy wszystkich Parafian na godz. 18.00 do kościoła na wspólne parafialne kolędowanie.  ...

Więcej
Więcej artykułów