Ogłoszenia duszpasterskie. XVIII niedziela zwykła. 2. 08. 2020

Kategoria: Ogłoszenia
  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się pożegnanie ustępującego proboszcz o. Marka Augustyna i przywitanie o. Radosława Kramarskiego, który podejmuje obowiązki proboszcza w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Tradycyjnie zapraszamy w I czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. Adoracja odbędzie się po Mszy św. wieczornej. W I piątek zachęcamy do skorzystania z odnowy duchowej poprzez sakrament pojednania.
  3. W przyszłą niedzielę 9 sierpnia, po sumie o godz. 13.00 będziemy modlić się przez wstawiennictwo Bł. Męczenników: o. Zbigniewa i o. Michała. Będzie to 29. rocznica męczeńskiej śmierci naszych misjonarzy.
  4. Przypominamy, że od 3 do 10 sierpnia będzie odbywać się 40. pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę. Wszystkich chętnych zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. Okolicznościowe modlitwy w naszym kościele będą odbywać się w czasie trwania pielgrzymki wieczorem po nieszporach. Osoby, które zapisały się wcześniej prosimy o odbiór modlitewników w zakrystii.
  5. Przypominamy, że podczas wakacji w naszym sanktuarium nie ma w dni powszednie Mszy św. o godz. 6.30, a w niedzielę nie ma Mszy św. o g. 17.00. Msza w j. angielskim jest odprawiana o godz. 18.00, a ostatnia Msza św. po polsku jest o godz. 19.00.
  6. Przypominamy o ciągłym obowiązku noszenia maseczek podczas nabożeństw w kościele. Starajmy się także zachowywać bezpieczny dystans pomiędzy sobą. Zachęcamy do przyjmowania Komunii św. na rękę. Przypominamy, że hostię należy spożyć na miejscu, przed kapłanem. Osoby, które chcą przyjąć Pana Jezusa do ust są proszone, aby uczynić to na samym końcu.

Życzymy naszym Parafianom, Przyjaciołom i Dobrodziejom wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej Łaskawej oraz dobrego, wakacyjnego odpoczynku.

Franciszkanie