Ogłoszenia duszpasterskie - XX Niedziela Zwykła - 19 sierpnia 2018 r.

  1. Zgodnie z zarządzeniem Kurii Metropolitarnej dzisiaj po Mszach św. przy wyjściach z kościoła prowadzona jest zbiórka ofiar na odbudowę, remonty i budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji.
  2. Od jutra wznowione zostaną pracę związane z termomodernizacją naszego kościoła. W związku z tym Msze św. w dni powszednie ponownie będą odprawiane w kaplicy "Porcjunkula" pod kościołem. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.
  3. Przypominamy, że do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W dni powszednie nie ma zatem Mszy św. o 6.30. W niedzielę natomiast nie ma Mszy św. o 17.00 a Eucharystia w języku angielskim jest sprawowana o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. będzie nam towarzyszyła oprawa muzyczna p. Pauliny Duc z zespołem. W tym samym dniu o godz. 17.00 artystka da koncert, podczas którego będzie prezentowała nową płytę.
  5. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny z okazji 98. rocznicy Święta Pułkowego 9. Pułku Ułanów Małopolskich podczas Mszy św. o godz. 13.00.
  6. Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie „PORCJUNKULA” zaprasza wszystkich studentów a zwłaszcza tegorocznych maturzystów na Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu koło Zakopanego. Obóz odbywa się w dniach 3-16 września. Koszt dwutygodniowego pobytu to jedyne 419 zł. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej: bialydunajec.org. Zachęcamy, by zapisywać się do chaty FDA Porcjunkula.
  7. Podobnie jak w ubiegłych latach istnieje możliwość zgłaszania w kancelarii parafialnej i w zakrystii pokoi, stancji i mieszkań do wynajęcia dla studentów.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia tygodniki "Niedziela" i "Gość Niedzielny".
  9. Komisariat Policji Wrocław-Krzyki zwraca się po raz kolejny do osób w wieku senioralnym z apelem o szczególną ostrożność w związku z częstymi wciąż oszustwami metodą na wnuczka, pracownika administracji, listonosza itp. Policja prosi o ograniczone zaufanie względem nieznajomych, zdeponowanie oszczędności w banku oraz o niezwłoczne informowanie o każdym takim zdarzeniu.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i łaski w rozpoczynającym się nowym tygodniu! Niech Pan obdarzy Was swoim pokojem!

Franciszkanie

Zaproszenia

Rekolekcje wielkopostne dla studentów

Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie "Porcjunkula" zaprasza na rekolekcje wielkopostne dla studentów, które w naszym kościele odbędą się w dniach 7-9 kwietnia a poprowadzi je o. Piotr Kantorski z Legnicy. Niedziela, godz. 19 ...

Więcej

Pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej

W dniach od 6 do 8 kwietnia b.r. organizowana jest pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej (do grobu Sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca) oraz do Leżajska, Łańcuta, Strachociny, Soliny, Sanoka i Komańczy. Zapisy w zakrystii i w kancelarii para ...

Więcej

Msza i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny

W ostatni czwartek miesiąca, 28 marca o godz.: 18.00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla  o święte powołania do życia w małżeństwie i rodzinie. Zapraszamy szczeg& ...

Więcej

Msza i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje je ...

Więcej
Więcej artykułów