Ogłoszenia duszpasterskie - XX Niedziela Zwykła - 19 sierpnia 2018 r.

  1. Zgodnie z zarządzeniem Kurii Metropolitarnej dzisiaj po Mszach św. przy wyjściach z kościoła prowadzona jest zbiórka ofiar na odbudowę, remonty i budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji.
  2. Od jutra wznowione zostaną pracę związane z termomodernizacją naszego kościoła. W związku z tym Msze św. w dni powszednie ponownie będą odprawiane w kaplicy "Porcjunkula" pod kościołem. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.
  3. Przypominamy, że do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W dni powszednie nie ma zatem Mszy św. o 6.30. W niedzielę natomiast nie ma Mszy św. o 17.00 a Eucharystia w języku angielskim jest sprawowana o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. będzie nam towarzyszyła oprawa muzyczna p. Pauliny Duc z zespołem. W tym samym dniu o godz. 17.00 artystka da koncert, podczas którego będzie prezentowała nową płytę.
  5. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny z okazji 98. rocznicy Święta Pułkowego 9. Pułku Ułanów Małopolskich podczas Mszy św. o godz. 13.00.
  6. Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie „PORCJUNKULA” zaprasza wszystkich studentów a zwłaszcza tegorocznych maturzystów na Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu koło Zakopanego. Obóz odbywa się w dniach 3-16 września. Koszt dwutygodniowego pobytu to jedyne 419 zł. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej: bialydunajec.org. Zachęcamy, by zapisywać się do chaty FDA Porcjunkula.
  7. Podobnie jak w ubiegłych latach istnieje możliwość zgłaszania w kancelarii parafialnej i w zakrystii pokoi, stancji i mieszkań do wynajęcia dla studentów.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia tygodniki "Niedziela" i "Gość Niedzielny".
  9. Komisariat Policji Wrocław-Krzyki zwraca się po raz kolejny do osób w wieku senioralnym z apelem o szczególną ostrożność w związku z częstymi wciąż oszustwami metodą na wnuczka, pracownika administracji, listonosza itp. Policja prosi o ograniczone zaufanie względem nieznajomych, zdeponowanie oszczędności w banku oraz o niezwłoczne informowanie o każdym takim zdarzeniu.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i łaski w rozpoczynającym się nowym tygodniu! Niech Pan obdarzy Was swoim pokojem!

Franciszkanie

Zaproszenia

Konferencja przed chrztem

15 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w Kaplicy Porcjunkula (pod kościołem) odbędzie się konferencja przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych. Przypominamy, że zarówno rodzice, jak i rodzice chrzestni zobowiązani są do ucze ...

Więcej

Msza i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny

W ostatni czwartek miesiąca, 29 listopada o godz.: 18.00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla  o święte powołania do życia w małżeństwie i rodzinie. Zapraszamy szczeg&o ...

Więcej

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

W sobotę, 1 grudnia zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie. Jest to nabożeństwo, o którego odprawianie prosił Pan Jezus oraz Matka Boża w czasie objawień w Fatimie. Są one odprawiane w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz ...

Więcej
Więcej artykułów