Ogłoszenia duszpasterskie - XXII Niedziela Zwykła - 2 września 2018 r.

  1. Od dzisiejszej niedzieli powraca normalny porządek Mszy św. w naszym kościele. Dzisiaj już  Msza św. w j. angielskim będzie odprawiana o godz. 16.00 oraz powraca Msza św. w j. polskim o godz. 17.00. W tygodniu powraca Msza św. poranna o godz. 6.30.
  2. Jutro 3 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Z tej okazji zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół na terenie nasze parafii na Mszę św. o godz. 8.00. 
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Po Mszy św. odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu w tej intencji. W I piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi. Kancelaria parafialna będzie w piątek nieczynna.
  4. W następną niedzielę 9 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.00 i na nabożeństwo przez wstawiennictwo Bł. Męczenników z Pariacoto - o. Zbigniewa i o. Michała. Prośby i podziękowania zanoszone przez wstawiennictwo Męczenników można wpisywać do wystawionej w kościele księgi.
  5. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na Dróżki do Siedmiu Radości Matki Bożej, które odprawiamy w związku ze zbliżającą się rocznicą koronacji wizerunku Maryi w naszym sanktuarium. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji małżeństw i rodzin.
  6. Od jutra, czyli od poniedziałku rozpoczyna funkcjonowanie prowadzona przy naszej parafii świetlica środowiskowa dla dzieci. Zapisy dzieci do świetlicy jutro od godz. 14.00 w pomieszczeniach świetlicowych.
  7. Bardzo prosimy o zapisywanie w najbliższych tygodniach dzieci na przygotowanie do I Komunii Świętej. Zapisy odbywać się będą w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.
  8. Młodzież z trzecich klas gimnazjum, która w zeszłym roku rozpoczęła przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy w najbliższy wtorek, 4 września na Mszę św. o godz. 18.00 a po niej na spotkanie w kawiarence parafialnej.
  9. Dzisiaj wychodząc z kościoła można nabyć "Nowe Życie" - oficjalne pismo naszej archidiecezji wrocławskiej, a w zakrystii jest dostępny "Gość Niedzielny" i "Niedziela". Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. Następna niedziela będzie II niedzielą miesiąca. Poprzez ofiary na tacę wspieramy remont naszego kościoła, zwłaszcza prace nad termomoderniczacją świątyni - wykonaniem nowego podłogowego ogrzewania. Za ofiarność dziękujemy: Bóg zapłać. W intencji wszystkich Ofiarodawców modlimy się podczas sumy parafialnej o godz. 13.00.

Życzymy wszystkim Parafianom, Dobrodziejom i Pielgrzymom do naszego sanktuarium błogosławionego tygodnia. Wszystkim Uczniom, Dzieciom i Młodzieży oraz Nauczycielom dobrego roku szkolnego i światła Ducha Św. w zdobywaniu i przekazywaniu wiedzy.

Franciszkanie

Zaproszenia

Konferencja przed chrztem

15 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w Kaplicy Porcjunkula (pod kościołem) odbędzie się konferencja przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych. Przypominamy, że zarówno rodzice, jak i rodzice chrzestni zobowiązani są do ucze ...

Więcej

Msza i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny

W ostatni czwartek miesiąca, 29 listopada o godz.: 18.00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla  o święte powołania do życia w małżeństwie i rodzinie. Zapraszamy szczeg&o ...

Więcej

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

W sobotę, 1 grudnia zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie. Jest to nabożeństwo, o którego odprawianie prosił Pan Jezus oraz Matka Boża w czasie objawień w Fatimie. Są one odprawiane w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz ...

Więcej
Więcej artykułów