Ogłoszenia duszpasterskie - XXIV Niedziela Zwykła - 16 września 2018 r.

  1. Dziś o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w sali nr 11 w domu parafialnym. 
  2. Rycerstwo Niepokalanej organizuje pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu, Torunia, Św. Lipki, Stoczka i Sokółki. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 5 do 7 października, a jej koszt wynosi 330 zł. Szczegółowe informacje są na afiszach w gablotach. Zapisy pod wskazanymi numerami telefonu lub w zakrystii.
  3. Zapraszamy naszych Parafian do udziału w chórze parafialnym "Borromeo". Próby odbywają się we wtorki od godz. 19.00 w sali nr 13 domu parafialnego. Zachęcamy do śpiewania zwłaszcza młodzież. 
  4. Również zachęcamy dziewczynki ze szkoły podstawowej do zasilenia naszego zespołu "Mały Asyż". Zapraszamy chętnych do śpiewania we wtorki i w piątki na godz. 17.00 do sali nr 13 w domu parafialnym.
  5. W nocy z piątku na sobotę (21/22 września) odbędzie się na Jasnej Górze w Częstochowie czuwanie modlitewne naszej Archidiecezji Wrocławskiej. Z naszej parafii grupa pielgrzymów wyruszy autokarem w piątek o godz. 14.30. Chętnych do wyjazdu prosimy o wpisanie się na listę pielgrzymów w zakrystii. Zapisy przyjmujemy do wtorku włącznie.
  6. Przypominamy, że przy naszej parafii działa "Centrum aktywności i rozwoju dzieci i młodzieży - Boromeo". Dzieci ze szkoły podstawowej spędzają czas na odrabianiu lekcji oraz wspólnych zabawach pod opieką wychowawców, w godzinach od 14.00 do 17.30 codziennie od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszamy chętnych. Pomieszczenia centrum znajdują się na parterze domu parafialnego.
  7. Rozpoczęła już swoją działalność również Poradnia Rodzinna. Zapraszamy do skorzystania z poradni małżonków potrzebujących wsparcia, a także całe rodziny.
  8. W zakrystii jest dostępny "Gość Niedzielny" i "Niedziela". Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.

Franciszkanie

Zaproszenia

Konferencja przed chrztem

15 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w Kaplicy Porcjunkula (pod kościołem) odbędzie się konferencja przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych. Przypominamy, że zarówno rodzice, jak i rodzice chrzestni zobowiązani są do ucze ...

Więcej

Msza i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny

W ostatni czwartek miesiąca, 29 listopada o godz.: 18.00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla  o święte powołania do życia w małżeństwie i rodzinie. Zapraszamy szczeg&o ...

Więcej

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

W sobotę, 1 grudnia zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie. Jest to nabożeństwo, o którego odprawianie prosił Pan Jezus oraz Matka Boża w czasie objawień w Fatimie. Są one odprawiane w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz ...

Więcej
Więcej artykułów