Ogłoszenia duszpasterskie XXV niedziela zwykła. 22 wrzesień 2019 r.

Kategoria:
  1. Wszystkich którzy pielgrzymowali pieszo na Jasną Górę z naszą "Czarną Trzynastką" serdecznie zapraszamy dzisiaj na spotkanie po pielgrzymkowe. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17.00. Następnie w kawiarence parafialnej będziemy mogli podzielić się radością.
  2. W najbliższy wtorek 24 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 a później na nabożeństwo o uzdowienia.
  3. W czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla o dobre powołania do małżeństwa i rodziny.
  4. Jeszcze przez najbliższy tydzień przyjmujemy w kancelarii parafialnej zapisy dzieci do grupy I-komunijnej. Przypominamy, że dzieci, które pragną przyjąć I - Komunię św. w naszej parafii powinny zostać zgłoszone przez rodziców do przygotowania w grupie. Nie wystarczy udział dziecka w katechezie szkolnej. Podobnie młodzież przygotowująca się do bierzmowania (kl. VII; VIII i I szkoły średniej) powinna zapisać się w kancelarii parafialnej.
  5. Działająca przy wrocławskiej katedrze Wspólnota Nowej Ewangelizacji ZACHEUSZ serdecznie zaprasza małżonków sakramentalnych do odnowienia swoich więzi małżeńskich podczas  uczestnictwa w KURSIE WSPÓLNA  DROGA. Jest to zaproszenie na weekendową randkę, podczas której małżonkowie mają okazję wzmocnić więź małżeńską, doświadczyć uzdrawiającej mocy przebaczenia a także zweryfikować i w znaczący sposób polepszyć wzajemne relacje małżeńskie. Zapraszamy na weekend 4-6 października do urokliwego zakątka w Bardzie Śląskim. Zapisy na stronie internetowej:  zacheusz.wroclaw.pl, a więcej informacji na plakatach.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Pacławskiej, Komańczy, Przemyśla i do zwiedzenia Bieszczad. Pielgrzymka planowana jest od 11-13 października. Jej koszt to 310 zł. Zapisy telefonicznie. Numer podany jest na ogłoszeniach w gablotach.

Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i Pielgrzymom do sanktuarium życzymy wiele Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.

Franciszkanie

Zaproszenia

Pielgrzymuj do Trzebnicy z "Czarną Trzynastką"!

Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania do grobu św. Jadwigi na uroczystości odpustowe! Rozpoczęcie:Wyruszamy z Katedry Wrocławskiej w sobotę 12 października 2019 r. o godz. 6.00.Zakończenie: Mszą Święta w Trzebnicy o godz. 16.30 przy ołtarzu ...

Więcej
Więcej artykułów