Ogłoszenia duszpasterskie. XXVII niedziela zwykła. 6 październik 2019 r.

Kategoria: Ogłoszenia
 1. Dzisiaj po Mszy św.. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie odbędzie się w kościele.
 2. Również dzisiaj o godz. 13.00, jak zwawsze w I niedzielę miesiąca, odprawimy Mszę św. w intencji misji franciszkańskich.
 3. Z okazji minionej Uroczystości św. Franciszka z Asyżu, dzisiaj o 15.00 w ogrodzie klasztornych odbędzie się modlitwa i błogosławieństwo zwierząt domowych. Zapraszamy.
 4. Od jutra, od poniedziałku 7 października, rozpoczynamy nowy cykl katechez dla narzeczonych. Spotkania będą się odbywały zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
 5. We środę 9 października zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: kl. VII, kl. VIII i I licealne. Zapraszamy na Mszę sw. o godz. 18.00. Po Mszy św. będzie krótkie nabożeństwo przez wstawiennictwo Bł. Męczenników z Pariacoto: o. Zbigniewa i o. Michała, a następnie spotkanie w domu parafialnym dla kl. VIII i I liceum. Obecność młodzieży, ktróra pragnie przyjąć sakrament bierzmowania jest obowiązkowa.
 6. W czwartek 10 października grupa Miłoścników i Krzewicieli Kultury Chrześcijańskiej serdecznie zaprasza na "Wieczór z Św. Franciszkiem". Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej.
 7. W sobotę 12 października wyruszy pielgrzymka do Trzebnicy. Rozpoczęcie o godz. 6.00 w katedrze wrocławskiej. Msza św. w Trzebnicy o godz. 16.30. Zachęcamy do pielgrzymowania z naszą franciszkańską "Czarną Trzynastką".
 8. W następną niedzielę 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku "Nabożeństwo Fatimskie". Modlitwę różańcową rozpoczniemy o godz. 18.00, następnie będzie Msza św. i procesja z figurą wokół kościoła. Zapraszamy do udziały dzieci i młodzież.
 9. Przez cały miesiąc październik, w każdy czwartek od 16.00 do 19.00 prowadzona jest zbiórka makulatury, jako nasza pomoc na misje. Posegregowaną makulaturę można przynosić do garażu klasztornego od ul Kruczej.
 10. Można już składać ofiary na wypominki. Kartki wypominkowe są wyłożone na stolikach przy wyjściach z kościoła. Prosimy aby wyraźnie wpisaywać imiona zmarłych. Wypełnione kartki wypominkowe składamy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim Parafianom oraz Pielgrzymom do naszego sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Łaskawej.

Franciszkanie

Zaproszenia

Pielgrzymuj do Trzebnicy z "Czarną Trzynastką"!

Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania do grobu św. Jadwigi na uroczystości odpustowe! Rozpoczęcie:Wyruszamy z Katedry Wrocławskiej w sobotę 12 października 2019 r. o godz. 6.00.Zakończenie: Mszą Święta w Trzebnicy o godz. 16.30 przy ołtarzu ...

Więcej
Więcej artykułów