Przygotowania do I Komunii świętej

Rozpoczynamy przygotowanie dzieci do I Komunii św. W tym roku nie będzie z tej okazji dodatkowej Mszy św. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30 a raz w miesiącu na spotkanie formacyjne do domu katechetycznego. Spotkania będą odbywały się w 4 grupach. 

 

 

grupa

 

I

II

III

IV

Październik 2017

16.10.2017

sala 11

17.10.2017

sala 11

18.10.2017

sala 11

17.10.2017

kawiarenka

Listopad 2017

13.11.2017

sala 11

14.11.2017

sala 11

15.11.2017

sala 11

14.11.2017

kawiarenka

Grudzień 2017

06.12.2017

kościół

06.12.2017

kościół

06.12.2017

kościół

06.12.2017

kościół

Styczeń 2018

29.01.2018

sala 11

30.01.2018

sala 11

31.01.2018

sala 11

30.01.2018

kawiarenka

Luty 2018

19.02.2018

sala 11

26.02.2018

sala 11

21.02.2018

sala 11

26.02.2018

kawiarenka

Marzec 2018

12.03.2018

sala 11

19.03.2018

sala 11

14.03.2018

sala 11

21.03.2018

sala 11

Kwiecień 2018

09.04.2018

sala 11

16.04.2018

sala 11

11.04.2018

sala 11

18.04.2018

sala 11


Wszystkie przygotowania w grupach rozpoczynają się o godz. 19:00

 

Próby w kościele o godz. 19:00 dn. 23.04, 24.04, 26.04, 07.05, 08.05, 10.05

 

Spowiedź dzieci o godz. 9:00 dn. 12.05

 

I Komunia Święta o godz. 11:00 dn. 13.05

 

GRUPA I

1

Antosiewicz

Mateusz

2

Bałabuch

Katarzyna

3

Banasińska

Maja

4

Bogulak

Michał

5

Borkowska

Dorota

6

Bortliczek

Sonia

7

Budka

Szymon

8

Budka

Jakub

9

Capezzuto

Matteo

10

Cegłowski

Marcin

11

Chomicz

Piotr

12

Chomicz

Stanisław

13

Chwiałkowski

Mateusz

14

Cieplik

Rafał

15

Cisowska

Iga

16

Ciureja

Zuzanna

17

Czech

Aleksandra

18

Czerep

Milena

19

Czernielewski

Jan

20

Damian

Olivier

21

Damian

Iwo

22

Dejneka

Michalina

23

Drozdek

Claudia

24

Dróżdż

Kacper

25

Dziedziuchowicz

Barbara

26

Ferreira

Eva

27

Fijał

Amelia

28

Frankowskyj

Gabriela

29

Gawlikowska

Amelia

30

Ginczelewska

Kinga

31

Gizler

Witold

32

Godula

Konstanty

33

Gorczyca

Małgorzata

34

Koźlik

Paulina

35

Krzemińska

Marta

 

 

GRUPA II

 

36

Goździowski

Krzysztof

 

37

Grudzińska

Jagoda

 

38

Hodera

Kamil

 

39

Herzog

Piotr

 

40

Jabłonka

Natalia

 

41

Jamborska

Maja

 

42

Jandziak

Lena

 

43

Janowska

Izabela

 

44

Jaros

Tadeusz

 

45

Jarski

Mateusz

 

46

Jędra

Mateusz

 

47

Kalbrun

Julia

 

48

Karasowska

Martyna

 

49

Kazimierczak- Szkwarkowska

Zofia

 

50

Kędziora

Wojciech

 

51

Kienik

Julia

 

52

Korczak

Amelia

 

53

Kostuch

Oliwia

 

54

Kowalska

Maja

 

55

Kozioł

Jakub

 

56

Krawczyńska

Amelia

 

57

Kucia

Gabriela

 

58

Kucia

Michalina

 

59

Kula

Kinga

 

60

Lemiec

Wiktoria

 

61

Lenarski

Adam

 

62

Lipiński

Jakub

 

63

Lorek

Sebastian

 

64

Malina

Tomasz

 

65

Marczak

Jakub

 

66

Mazur

Liliana

 

67

Migdał

Emilia

 

68

Mikos

Sandra

 

 

 

 

 

 


GRUPA III

 

69

Miłek

Bartosz

 

70

Nabzdyk

Matylda

 

71

Nieroda

Oliwia

 

72

Nosal

Paweł

 

73

Nowak

Franciszek

 

74

Orlicki

Stanisław

 

75

Ostruszka

Róża

 

76

Pasieczyński

Wiktoria

 

77

Pasińska

Jessica

 

78

Paszko

Anna

 

79

Paszko

Aleksandra

 

80

Patrzyk

Gabriella

 

81

Pawłowska

Lena

 

82

Pawłowski

Maciej

 

83

Pawłowski

Jakub

 

84

Pietkiewicz

Antoni

 

85

Pietras

Michał

 

86

Pilarczyk

Alicja

 

87

Płatek

Zuzanna

 

88

Przywara

Urszula

 

89

Puka

Nikodem

 

90

Pyczak

Hanna

 

91

Pyrda

Mateusz

 

92

Radziejewska

Aleksandra

 

93

Ragan

Franciszek

 

94

Reczka

Łukasz

 

95

Rogala

Julia

 

96

Ruda

Krzysztof

 

97

Rybakiewicz

Magdalena

 

98

Samako

Fabian

 

99

Seidel

Nicole

 

100

Skoczeń

Jacek

 

101

Skubiszewska

Nadia

 

102

Sławińska

Anna

 

 

 

GRUPA IV

 

103

Sławska

Zuzanna

 

104

Stępniak

Dawid

 

105

Szumko

Łukasz

 

106

Szuster

Wiktoria

 

107

Szymańska

Wiktoria

 

108

Szymusik

Oliwia

 

109

Szymusik

Karina

 

110

Ślusarczyk

Tomasz

 

111

Śmiałek

Mateusz

 

112

Świeca

Kinga

 

113

Tchir

Alicja

 

114

Thiem

Aleksander

 

115

Toczyńska

Weronika

 

116

Topczyński

Mateusz

 

117

Trzebski

Sebastian

 

118

Tymińska

Klaudia

 

119

Urbanek

Maja

 

120

Walaszczyk

Joanna

 

121

Wasilewski

Alan

 

122

Wilk

Natalia

 

123

Winiarska

Wiktoria

 

124

Wójcik

Wiktoria

 

125

Wójcik

Julia

 

126

Wronowski

Antoni

 

127

Wygonowski

Michał

 

128

Zakrzewski

Marcel

 

129

Zalewska

Kaja

 

130

Zatoka

Hanna

 

131

Zielińska

Martyna

 

132

Zimońska

Hanna

 

133

Zimońska

Emilia

 

134

Zmitrowicz

Damian

 

135

Żuber

Julia

 

136

Pawliczak

Daniel

 

 

GRUPA I

1

Antosiewicz

Mateusz

2

Bałabuch

Katarzyna

3

Banasińska

Maja

4

Bogulak

Michał

5

Borkowska

Dorota

6

Bortliczek

Sonia

7

Budka

Szymon

8

Budka

Jakub

9

Capezzuto

Matteo

10

Cegłowski

Marcin

11

Chomicz

Piotr

12

Chomicz

Stanisław

13

Chwiałkowski

Mateusz

14

Cieplik

Rafał

15

Cisowska

Iga

16

Ciureja

Zuzanna

17

Czech

Aleksandra

18

Czerep

Milena

19

Czernielewski

Jan

20

Damian

Olivier

21

Damian

Iwo

22

Dejneka

Michalina

23

Drozdek

Claudia

24

Dróżdż

Kacper

25

Dziedziuchowicz

Barbara

26

Ferreira

Eva

27

Fijał

Amelia

28

Frankowskyj

Gabriela

29

Gawlikowska

Amelia

30

Ginczelewska

Kinga

31

Gizler

Witold

32

Godula

Konstanty

33

Gorczyca

Małgorzata

34

Koźlik

Paulina

35

Krzemińska

Marta

 

 

GRUPA II

 

36

Goździowski

Krzysztof

 

37

Grudzińska

Jagoda

 

38

Hodera

Kamil

 

39

Herzog

Piotr

 

40

Jabłonka

Natalia

 

41

Jamborska

Maja

 

42

Jandziak

Lena

 

43

Janowska

Izabela

 

44

Jaros

Tadeusz

 

45

Jarski

Mateusz

 

46

Jędra

Mateusz

 

47

Kalbrun

Julia

 

48

Karasowska

Martyna

 

49

Kazimierczak- Szkwarkowska

Zofia

 

50

Kędziora

Wojciech

 

51

Kienik

Julia

 

52

Korczak

Amelia

 

53

Kostuch

Oliwia

 

54

Kowalska

Maja

 

55

Kozioł

Jakub

 

56

Krawczyńska

Amelia

 

57

Kucia

Gabriela

 

58

Kucia

Michalina

 

59

Kula

Kinga

 

60

Lemiec

Wiktoria

 

61

Lenarski

Adam

 

62

Lipiński

Jakub

 

63

Lorek

Sebastian

 

64

Malina

Tomasz

 

65

Marczak

Jakub

 

66

Mazur

Liliana

 

67

Migdał

Emilia

 

68

Mikos

Sandra

 

 

 

 

 

 


GRUPA III

 

69

Miłek

Bartosz

 

70

Nabzdyk

Matylda

 

71

Nieroda

Oliwia

 

72

Nosal

Paweł

 

73

Nowak

Franciszek

 

74

Orlicki

Stanisław

 

75

Ostruszka

Róża

 

76

Pasieczyński

Wiktoria

 

77

Pasińska

Jessica

 

78

Paszko

Anna

 

79

Paszko

Aleksandra

 

80

Patrzyk

Gabriella

 

81

Pawłowska

Lena

 

82

Pawłowski

Maciej

 

83

Pawłowski

Jakub

 

84

Pietkiewicz

Antoni

 

85

Pietras

Michał

 

86

Pilarczyk

Alicja

 

87

Płatek

Zuzanna

 

88

Przywara

Urszula

 

89

Puka

Nikodem

 

90

Pyczak

Hanna

 

91

Pyrda

Mateusz

 

92

Radziejewska

Aleksandra

 

93

Ragan

Franciszek

 

94

Reczka

Łukasz

 

95

Rogala

Julia

 

96

Ruda

Krzysztof

 

97

Rybakiewicz

Magdalena

 

98

Samako

Fabian

 

99

Seidel

Nicole

 

100

Skoczeń

Jacek

 

101

Skubiszewska

Nadia

 

102

Sławińska

Anna

 

 

 

GRUPA IV

 

103

Sławska

Zuzanna

 

104

Stępniak

Dawid

 

105

Szumko

Łukasz

 

106

Szuster

Wiktoria

 

107

Szymańska

Wiktoria

 

108

Szymusik

Oliwia

 

109

Szymusik

Karina

 

110

Ślusarczyk

Tomasz

 

111

Śmiałek

Mateusz

 

112

Świeca

Kinga

 

113

Tchir

Alicja

 

114

Thiem

Aleksander

 

115

Toczyńska

Weronika

 

116

Topczyński

Mateusz

 

117

Trzebski

Sebastian

 

118

Tymińska

Klaudia

 

119

Urbanek

Maja

 

120

Walaszczyk

Joanna

 

121

Wasilewski

Alan

 

122

Wilk

Natalia

 

123

Winiarska

Wiktoria

 

124

Wójcik

Wiktoria

 

125

Wójcik

Julia

 

126

Wronowski

Antoni

 

127

Wygonowski

Michał

 

128

Zakrzewski

Marcel

 

129

Zalewska

Kaja

 

130

Zatoka

Hanna

 

131

Zielińska

Martyna

 

132

Zimońska

Hanna

 

133

Zimońska

Emilia

 

134

Zmitrowicz

Damian

 

135

Żuber

Julia

 

136

Pawliczak

Daniel

 

 

 

 

 

 

Zaproszenia

Seminarium Odnowy Wiary 2017

Wspólnota Dobra Nowina zaprasza do uczestnictwa w Seminarium Odnowy Wiary. Są to rekolekcje ewangelizacyjne obejmujące siedem środowych spotkań. Każde spotkanie to konferencja, wspólna modlitwa, grupy dzielenia. W czasie trwan ...

Więcej
Więcej artykułów