Rozpoczęcie Nabożeństw Fatimskich

W niedzielę 13 maja 2018 r. w naszej parafii przeżywaliśmy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęło się o godz. 18.00 modlitwą różańcową, po którym odprawiona została Msza Święta z okolicznościowym kazaniem i procesja maryjna wokół kościoła.

Tegoroczny cykl Nabożeństw Fatimskich jest dla nas szczególną okazją do dziękczynienia Bogu za 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W czasie niedzielnego nabożeństwa do naszego sanktuarium zostały uroczyście wprowadzone relikwie bł. Karoliny Kózkówny i bł. Jerzego Popiełuszki, które wraz z relikwiami innych świętych i błogosławionych Polaków towarzyszyły naszej modlitwie. Podobnie jak w ubiegłym roku w klimat wydarzeń sprzed 101 lat wiernym pomogła wejść obecna na modlitwie trójka dzieci przebranych w stroje z epoki.

Mszy Świętej przewodniczył dziekan naszego dekanatu Wrocław-Śródmieście - ks. Jan Suchecki.

W naszej parafii Nabożeństwa Fatimskie odprawiane są od roku 2012. 13. dnia miesiąca od maja do października gromadzą sporą liczbę wiernych. Na kolejne zapraszamy 13 czerwca o godz. 17.30.

Więcej zdjęć można zobaczyć w GALERII

Zaproszenia

Zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnościami

Stowarzyszenie Instytut Edukacyjno-Badawczy zaprasza dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami na zajęcia plastyczne i ruchowo taneczne. Bezpłatne zajęcia odbywają się w domu katechetycznym parafii św. Karola Boromeusza przy ul. Kruczej 58. Zapisy ...

Więcej

17 edycja ALPHA we Wrocławiu! Przyjdź i spróbuj!

Już dziś zapraszamy Cię na 17 edycję kursu Alpha w naszej parafii! Startujemy we wtorek 9 października 2018 r. o godz. 18.30. Miejsce – kawiarenka parafialna w domu katechetycznym, wejście od ulicy Oficerskiej. Wyślij ...

Więcej
Więcej artykułów